Článek

Liga starších žáků - zápas s Kladnem

Vloženo 14.10.2021 08:13 (naposledy aktualizováno 14.10.2021 22:01)

Článek obsahuje celkem 3 fotografie

Minulou sobotu nás čekal venkovní zápas s Kladnem. To minulé sezóny patřilo k favoritům. Ale prognózy se nepotvrdily, pro nás z toho byla výhra 11:5. Sice jsme dostali góla jako první, ale celkem rychle jsme srovnali a potom šli do vedení, první třetina skončila 3:2 pro nás. Ve druhé třetině jsme  přidali tři góly a pohodově vedli 6:2, radost nám trochu zkalilo snížení na 6:3 těsně před koncem třetiny. Byť jsme do další třetiny šli s pokynem od trenérů dát ještě nejméně čtyři góly a žádný nedostat, to druhé se tak úplně splnit nepodařilo, góly jsme dostali dva... Ale dali jich 5!!! Takže celkové konečné skóre bylo 11:5. Ještě musíme zmínit, že oba přípravkáři Míla a Tomáš měli asistence, a kdyby rozhodčí přiznal druhou asistenci i třetímu přípravkáři Zdendovi, protože ten protečoval míček do pásma a z toho padl gól, prosadili by se všichni tři hráči z přípravky. Ale kluci z přípravky se rozhodně neztratili a hrají opravdu dobře... Jen tak dál...

„Tisíc minut bez obdrženého gólu v hokeji? To by byl zázrak!“ (Petr Čech, český fotbalový brankář)