Zápas s Kerty doma

Vloženo 20.11.2021 16:53 (naposledy aktualizováno 20.11.2021 17:10)

Kerti Praha 16.10. 21

Článek obsahuje jednu fotografii

Po výhře nad Kladnem následoval zápas doma s Kerty Praha, soupeřem ze středu tabulky. Západ po naší převaze skončil výhrou 4:2 (střely na branku 28:18), když první třetinu jsme vyhráli 1:0, ve druhé třetině jsme přidal další dva góly a vedli 3:0, abychom si v posledních sekundách druhé třetiny (jako obvykle) nechali zbytečně dát góla. Kerti ve třetí třetině finišovali, ještě se přiblížili na dostřel jednoho gólu, ale vyrovnat už nestihli, naopak ještě jednou od nás inkasovali. Kladem tohoto zápasu jednoznačně byli tři první góly vstřelené z přesilovek!!! Ty tak tentokráte byli naší velkou zbraní. Tak jen tak dále!!! Soupeř neuspěl ani při závěrečné power play.

„Tisíc minut bez obdrženého gólu v hokeji? To by byl zázrak!“ (Petr Čech, český fotbalový brankář)