A-tým v přípravě hostil Hostivař.

A-tým po čtvrt roce odehrál zápas. V sobotu čekal na kluky dvojzápas s Hostivaří.

V sobotu dopoledne nastoupil A-tým k prvnímu utkání v novém roce, které vyhrál 5:2.

HBC Most – HBC Hostivař – 5:2 ( 1:2,3:0,1:0)

Branky: Sýkora, Drož, Rameš, Šnajdr, Krajíček

Odpoledne pak hráče čekalo druhé utkání, do kterého vstoupili hráči mosteckého celku vlažným tempem a soupeř měl tak hned v úvodu několik šancí. Ve 3.minutě zkoušel štěstí Krajíček. Jeho střele scházela přesnost. V 5.minutě se v šanci ocitl Přesička, jehož střela od modré prověřila brankáře Tyla, který lapačkou jeho střelu pokryl. O malou chvilku později se skrz domácí obranu probojoval Malina, jehož pokus opět musel likvidovat domácí brankář. V 7.minutě se mostečtí hokejbalisté dostali do velké šance, když Drož přihrál mezi kruhy na nabíhajícího Rameše, který střelou z první přestřelil soupeřovu branku. Vzápětí se ke střele na modré dostal Chyba, ale i jeho střela skončila nad brankou. V 9.minutě měli hráči v modrobílých dresech výhodu přesilové hry. První minuta v početní výhodě vypadala velmi nadějně. Kastner či Janák si hlídali modrou čáru, od které stříleli na hostujícího brankáře a útočící trojka se dostávala k dorážkám. Jenže v úvodu druhé minuty přišlo zaváhání a hostující Lhota z brejku poslal Hostivař do vedení 0:1. Tentýž hráč se objevil v šanci i v závěru první třetiny, ale na brankáře Tyla nevyzrál.

V úvodu druhé třetiny měl domácí celek druhou možnost početní výhody, kterou ve 20.minutě využil Wágner. Uběhlo 50 sekund a Most se ujal vedení 2:1, když se z otočky kolem branky prosadil Rameš. Ve 24.minutě svítil na časomíře stav 3:1. Mostecký celek hrál další přesilovou hru, kterou po hezké souhře využil Rejthar. V závěru druhé třetiny zvyšoval na 4:1 ještě Jiří Singer.

Ve třetí třetině, jsme na první vážnější šanci čekali do 37.minuty, kdy Fic vyslal do šance svého spoluhráče z juniorky Kucharčíka, kterého za cenu faulu zastavil Janák. Ve 40.minutě Janák přihrával míček před branku, odkud Jiří Singer zvyšoval na 5:1. Ve 41.minutě vyslal nebezpečnou střelu od modré čáry Dušák, brankář Tyl byl i tentokrát pozorný. V závěru utkání se do šance ještě dostala dvojice Singer – Drenčko, jejíž akci skvělým zákrokem zneškodnil brankář Šťoural, který v utkání předvedl hned několik výborných zákroků a nebál se strčil rukavici mezi hokejky.

HBC Most – HBC Hostivař 5:1 ( 0:1, 4:0, 1:0)

Branky: 20. Wágner ( Rejthar, Plachý),  21. Rameš, 24. Rejthar ( Chyba, Kastner), 28. Singer (Wágner), 40. Singer (Janák) – 8. Lhota

Vyloučení: 5:5, Využité přesilovky 3:0, Branky v oslabení 0:1

Sestava Most: Tyl (Svoboda) – Chyba, Janák, Plachý, Drenčko, Kastner, Wágner, Sýkora, Rejthar, Singer, Šnajdr, Rameš, Drož, Popluhar,