Mladší žáci ani B-tým nestačili na své soupeře

Mladší žáci v ligovém utkání hostili v neděli Hostivař, B-tým následně přivítal v druholigovém utkání Berany UNL.

Mladším žákům skončila zimní přestávka a tak naskočili k prvnímu jarnímu utkání, ve kterém hostili pražskou Hostivař. Utkání pro naše hráče nezačalo vůbec dobře a už od 9.sekundy prohrávali 0:1. V 8.minutě hosté vedli už o dvě branky. V závěru první třetiny se domácím podařilo snížit po střele Dana Vaňka 1:2. Úvod druhé třetiny vypadal pro domácí mladíky nadějně. Bohužel velké šance nebyly potrestány a tak udeřil soupeř a to rovnou třikrát v krátkém sledu. Ve třetí třetině jsme moc šancí neviděli a tak si Hostivař odvezla všechny body

HBC Most MŽ – HBC Hostivař MŽ 1:5 (1:2, 0:3, 0:0)

Berani „5x vystřelili“ a 5x vstřelili branku!

B-tým nastoupil k druholigovému utkání proti Beranům opět posilněná o několik hráčů z A-týmu a také zkušenými hráči. Bohužel ani těmto klukům se nepodařil úvod utkání a od 4.minuty prohrávali 0:2. Domácím nezbývalo než začít makat víc a víc. Štěstí se usmálo v 7.minutě, když se prosadil Drenčko. Jenže o minutu později soupeř opět vedl o dvě branky.

V úvodu druhé třetiny se Berani dočkali po nenápadné střele čtvrté branky 1:4. Mostecké rezervě se pak podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Bohužel v polovině utkání přišla opět nenápadná střela z velké dálky, která zapadla do branky 3:5.

Hoši se v úvodu třetí třetiny dostali opět na dostřel jediné branky 4:5. Bohužel v následujících minutách se jim už nepodařilo vyrovnat a tak si připisují těsnou porážku 4:5.

HBC Most „B“ – HBC Berani UNL 4:5 (1:3, 2:2, 1:0)