MŽ se představili svým rodičům na domácí půdě.

Mladší žáci na domácí půdě přivítali v sobotu soupeře z Chomutova a s Berouna.

Rodiče našich malých nadějných hokejbalistů mohli tuto sobotu přijít po dlouhých týdnech do ANS haly, kde naše mladší žáky čekaly po týdnu další dva zápasy. Dopoledne s Wolves Chomutov, v poledne pak s Kelty. Utkání se hrálo netradičně 2x15min.

HBC Most – Wolves Chomutov – Úvod utkání se domácím hráčům povedl a svého soupeře přehrával. Odpovídalo tomu i skóre po prvním poločase 3:1. Bohužel se našim mládencům nepodařil vstup do druhého poločasu a soupeř během minuty vyrovnal na 3:3. Od té doby naše hra byla rozhádaná a chyběla herní pohoda. Proto tři minuty před koncem Chomutov vstřelil rozhodující branku na 4:3.

HBC Most – Kelti Beroun – V prvním poločase jsme sledovali velmi vyrovnanou bitvu, ve které jsme branku neviděli. Ve druhé polovině to pak byla parádní jízdna našich hráčů, kteří během šesti minut vstřelili čtyři branky a po výhře 4:0 tak napravili dopolední zaváhaní.