Posílený B-Tým si poradil s Kadaní

Mostecká rezerva potřebovala pokud pomýšlí na play off nutně bodovat. Proto do zápasu vstoupila jak s hráči z A-týmu, tak s hráči, kteří toho mají odehráno opravdu hodně. Zkušenost nakonec zvítězila.

Sotva jsme se usadili na tribunu a už jsme jásali vstřelenou brankou, kterou vstřelil z dorážky Pavel Krajíček. Mostečtí hokejbalisté pokračovali v aktivní hře. V 7.minutě se na modré napřáhl Kastner. Jeho střela skončila na pravé tyči. V 10.minutě to bylo u 2:0. Pomahač poslal přesnou přihrávku na Jana Drenčka, který střelou zápěstním překvapil hostujícího brankáře. Uběhly dvě minuty a na časomíře svítil stav 3:0. Po parádní souhře zvyšoval vedení Martin Lipert. Minutu před první sirénou se hostům podařilo snížit z přesilové hry, když se prosadil Hájek.

V 18.minutě se hosté dostali do slibné šance, ve které Horváth trefil tyčku. Ve 21.minutě to bylo již 4:1, kdy domácí bleskově využili přesilovou hru, po parádní střele Leoše Válečka. Pak Panteři měli dlouhou početní výhodu 5na4, jenže domácí byli těmi, nebezpečnějšími. Nejprve Procházka zkušeně sbíral cenně vteřinky, následně Drenčko trefil brankovou konstrukci a nakonec v 26.minutě se tentýž hráč prosadil podruhé v utkání.

Ve třetí třetině se již sbírali jen trestné minuty a tak se B-Tým raduje ze tři bodů, které týmu hodně pomohou.

HBC Most – HBC Kadaň 5:1  ( 3:1, 2:0, 0:0)

Branky a nahrávky: 1. Krajíček (Pomahač), 10. Drenčko (Pomahač), 12. Lipert (Krajíček, Singer), 21. Váleček (Janeček, Kastner), 26. Drenčko (Švancar) – 14. Hájek (Janda)

Střely: 34:22, Využité přesilovky: 2:1, Branky v oslabení: 1:0

HBC Most „B“: Tyl – Janeček, Lipert, Pánov, Pomahač, Švancar, Váleček, Vasil, Rameš, Kastner, Drenčko, Krajíček, Singer, R. Procházka, Gremlica.

Vítek – Armstark, Fiala, Gubela, Hájek, J, Horváth, Z. Horváth, Janda, Málek, V. Procházka, Rác, Sommer, Šarközi, Štefan, O. Tumpach, V. Tumpach.